cinemataurus.lt

Reklama ir privatūs renginiai

Privatūs renginiai

Norite padovanoti privačią kino filmo peržiūrą savo draugams? O gal savos kūrybos filmo peržiūrą norite paversti asmeninės šventės dalimi? Žinoma, tik jiems skirtu kino renginiu apsidžiaugs ir jūsų įmonės darbuotojai. Kad ir kokie yra jūsų šventės ar kito renginio sumanymai, dabar jūsų privatus kino renginys gali būti tos šventės dalis! Įdomu? Lažinamės, kad savo idėjomis jūsų renginį mūsų kino erdvėje paversime įstabiu įspūdžių fejerverku visiems jūsų svečiams!

Laukiame jūsų užklausų bei rezervacijų:
el. paštu info@cinemataurus.lt arba žinutės www.facebook.com/tauruscinema
Reklamos galimybės

Kiek dėmesio skiriate perskaityt laikraštyje išspausdintai reklamai? O susipažinti apie ką pasakoja reklaminis lankstukas? Reklama reklamai nelygu. Kai kurios jos formos tiesiog yra efektyvesnės. Bene efektyviausią reklamos formą Utenos raj. galime pasiūlyti mes, CINEMA TAURUS.

CINEMA TAURUS vieninteliai Utenoje gali pasiūlyti regiono gyventojams žiūrėti naujausius 2D ir 3D filmus šiuolaikiškai, moderniai įrengtoje kino salėje. Per mėnesį kino namuose vidutiniškai vyksta apie 70 kino renginių, juose lankos svečiai iš Utenos, Molėtų, Zarasų, Anykščių, Rokiškio, savaitgaliais savo gimtojo miesto kino namus renkasi ir Lietuvos didžiuosiuose miestuose studijuojantys bei dirbantys kraštiečiai. 

CINEMA TAURUS kiekvienai savo verslu besirūpinančiai įmonei, kuri nori prisistatyti potencialiam savo klientui, gali pasiūlyti reklaminių klipų transliavimo kino ekrane, interneto svetainėje, interaktyvių ir integruotų  reklaminių kampanijų, kampanijų socialinių medijų platformose kūrimo ir vykdymo paslaugas.

Prekyba bilietais į visus kino namų kino renginius vyksta per modernią programinę įrangą turinčią kasą, tad reklamos transliavimo statistika įmonei pateikiama aiški ir tiksli.

Norite apie reklamos galimybes CINEMA TAURUS sužinoti daugiau? Ieškote efektyvių reklamos sprendimų? Norite, kad investicija į reklamą grįžtų? Taupote savo reklamos biudžetą? Tikrai turime ką jums pasiūlyti.

Pasikalbėkime apie tai: info@cinemataurus.lt