cinemataurus.lt

Naujienos

Startuoja kultūros paso veiklos

2022-10-12

Kultūros pasas – priemonė visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.

Nemokamas renginių ciklas „60+ KINE“

2022-04-22

Su šūkiu „Motinų širdys myli stipriausiai“ grįžta ir nemokamas renginių ciklas „60+ KINE“, kuris šiemet skirtas paminėti Motinos dieną kartu su į mūsų šalį nuo karo pabėgusioms motinomis iš Ukrainos bei pastebėti hipertenzijos problemą pasaulyje ir mūsų šalyje. Net 6 Lietuvos miestuose senjorės kviečiamos nemokamai susiburti ir turiningai praleisti laiką „Kino pavasario“ festivalio filmo „Mažytė mama“ seanse, titruotame ukrainietiškai, o renginio metu visi dalyviai bus kviečiami pasimatuoti kraujospūdį ir dar kartą prisiminti, kokie kraujo spaudimo rodikliai mums praneša apie galimą grėsmę.

Kosminiam šuniui balsą paskolinęs Nickas Frostas: „Filme daug šviesos ir vilties, pasauliui dabar to ir reikia“

2022-04-21

Aktorius Nickas Frostas visam pasauliui yra gerai žinomas britų komedijos asas, kuris per savo karjerą suvaidino ne vieną įsimintiną personažą. Nepaisant to, dauguma jo filmų yra skirti daugiausiai suaugusiems arba bent jau vyresniems paaugliams. Neišskiriamas su kitu aktoriumi ir bičiuliu Simonu Peggu bei režisieriumi Edgaru Wrightu, šįkart N. Frostas nusprendę įgarsinti personažą filme, kuris tiktų ir jo vaikams. Apie tai jis pasakojo žurnalui „Starburst“.

N. Cage‘as į ekranus grįžta 105-tame filme „Nepakeliamas milžiniško talento svoris“: jame jis vaidins patį save

2022-04-19

Jau balandžio 22 dieną į kino teatrus atkeliauja veiksmo komedija „Nepakeliamas milžiniško talento svoris“, pasakojantis apie kažkada garsų aktorių Nikolą Keidžą (kurį vaidina, be abejo, pats Nicolas Cage‘as), dabar išgyvenantį ne pačius geriausius laikus. Kažkada milijonus žmonių savo talentu žavėjęs aktorius sunkiai gauna netgi epizodinių vaidmenų. Visuomet prabangą ir ekstravaganciją mėgusi žvaigždė įklimpusi į skolas ir sunkiai suduria galą su galu. Bet ar tai, kas vaizduojama juostoje, tikra?