cinemataurus.lt

Sandra Bullock po naujausios romantinės komedijos premjeros planuoja dar vieną pertrauką nuo vaidybos

Sandra Bullock po naujausios romantinės komedijos premjeros planuoja dar vieną pertrauką nuo vaidybos

Aktorė Sandra Bullock yra pasirengusi žengti žingsnį atgal iš didžiųjų kino ekranų. 57-erių metų „Oskaro“ laureatė reklamuodama savo naujausią projektą, romantinę komediją PRARASTAS MIESTAS (angl. „The Lost City“) atskleidė, kad planuoja ilgą profesinės karjeros pertrauką ir tikisi daugiau laiko praleisti su savo dviem vaikais, 12 metų Louisu ir 10 metų Laila.

„Tiesiog skirsiu šiek tiek laiko, kad pabūčiau mama.“ – pranešė aktorė S. Bullock.

Atsakydama į žurnalistų klausimus Sandra Bullock pridūrė, kad kai vaikai bus vyresni, ji norėtų dirbti ispanų ir Čikanos bendruomenių filmų projektuose.

„Man patinka istorijos, kurios parodo meilės netobulumą šeimose ir bendruomenėse.“ – sakė aktorė. „Norėčiau ir toliau vaidinti, kai baigsiu būti pirmiausia mama. Grįšiu į kiną. Nežinau kada. Tikriausiai kai vaikai bus paaugliai, bent 16 ar 17 metų.“

Sandra Bullock taip pat atvirai papasakojo apie savo patirtį auginant du juodaodžius vaikus. Dar pernai paklausta ar kada nors sulaukė kritikos dėl juodaodžių vaikų įvaikinimo, S. Bullcok atsakė teigiamai.

„Taip, daug.“ – pripažino Sandra Bullock. „Bet spėkit? Tai ne mano problema.“

Nepaisant tam tikros kritikos, S. Bullock teigia, kad ji mano, jog jos vaikai, kuriuos ji įvaikino 2010 ir 2015 m., buvo skirti būtent jai. 2005 metais, kai uraganas Katrina smogė Persijos įlankos pakrantei, S. Bullock pajautė, kad netrukus taps motina.

„Aš žinojau. Pajutau, kad mano vaikas ten [Naujajame Orleane]. Buvo keista. Tai buvo labai labai keista.“ – 2018 m. televizijos laidoje „Today“ pasakojo Sandra Bullock. Kai aktorė sutiko Lousią, tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.

„Gražiausias dalykas, kurį man nuolat sakydavo: „Tobulas vaikas tave suras. Jūs rasite savo vaiką.“ – sakė aktorė.

Prieš pertrauką nuo vaidybos, savo naujausiame filme, romantinėje komedijoje „Prarastas miestas“, aktorė Sandra Bullock vaidina genialią, bet atsiskyrėlišką meilės romanų autorę Loretą Seidž, kurią pagrobia ekscentriškas milijardierius, tikėdamas, kad autorės naujausia knyga nuves prie Prarasto miesto lobio.

Karščiausias viršelio modelis Alanas (akt. Channing Tatum), įkūnijantis bebaimio herojaus Dešo Makmeno personažą autorės knygose, norėdamas įrodyti, kad jis gali būti herojus ir realiame gyvenime, o ne tik knygų puslapiuose, imasi gelbėti Loretą.

Epiniame džiunglių nuotykyje mažai tikėtina pora turės išmokti sutarti, kad išgyventų gamtoje tykančius pavojus ir surastų senovės lobį, kol jis nebuvo prarastas amžiams.

Romantinė komedija „Prarastas miestas“ Lietuvos kinuose nuo balandžio 8 d.

Grįžti